تبلیغات
IRANIAN BLOGGERS TEAM - دفترچه خاطرات الکترونیکی

Bad boy store

هر Dvd فقط 1000 تومانبا پست پیشتاز رایگان

تصـــــــویر تصادفی
منوی کاربـری

پیغام مدیر : به شما كاربر گرامی سلام عرض می كنم . امیدوارم در این وبلاگ دقایقی خوبی را سپری كنید . برای آگاهی از امكانات این وبلاگ خواهشمندم كه تا آخر صفحه این وبلاگ را مشاهده نمایید .

 ...............................

این وبلاگ را صفحه خانگی خود كن !    به مدیر وبلاگ ایمیل بزنید !    ذخیره كردن صفحه!   اضافه کردن این وبلاگ به علاقه مندیها!   لینک RSS

 ..............................

آخرین محصولات فروشگاه
چت بامدیـــــر
لینك دونی
جستجو
  
نظر سنجی

» در مورد کدام موضوع بیشتر مطلب بگذاریم؟

آرشیو
طراح قالب

بخش : دانلود ,

برخی ویژگی های كلیدی نرم افزار XMultimediaDiary : Completely Support Multimedia information - پشتیبانی كامل فرمتها و اشیا چند رسانه ای در محیط دفترچه شما كه به شما امكان اضافه كردن موسیقی , شكلك های زیبای متحرك , تصاویر گوناگون , فیلم ها و كلیپ ها, فیلم های زیبای فلش و افكتهای زیبای آن , لینك های مختلف و همچنین نشانه های مختلف زیبای وضعیت آب و هوا را می دهد . Publish to MSN Spaces blog - توانایی انشار نوشته های شما بر روی بلاگ های وبسایت MSN و دراختیار عموم گذاردن آنها . Shareable diary - دیگر ویژگی خوب خاطرات نوشته شده در این نرم افزار قابلیت انتشار آسان آنهاست كه این نرم افزار با استفاده از Email Sender درونی خود به شما امكان فرستادن خاطرات زیبای خود را به ایمیل آدرس های گوناگون و جتی انتشار آنها به صورت یك صفحه ی زیبای HTML می دهد . ( مشاهده ی نمونه ی ساخته شده ) Secret & Secure - امنیت اطلاعات در این نرم افزار از ویژگی های خوب آن است كه قبل از كار با آن هر كاربر می بایستی یك اكانت جدا گانه با پسورد شخصی بسازد تا فرد دیگری قادر به دسترسی به اطلاعات شخصی درون نرم افزار نباشد . گرفتن بك آپ و نسخه ی پشتیبان به صورت خودكار از دیگر ویژگی های این بخش است . Quickly and easily search - دارای یك موتور جستجوی قوی درونی كه امكان جستجوی خاطرات را بسیار آسان می كند . Stylish interface - ظاهر زیبا و ویستا مانند .
و ......

با حجم 3.7 مگابایت

دانلود کرک لینک غیر مستقیم

نوشته شده در - ساعت -

لینك ثابت   نویسنده : S@t@n ساعت 07:02 ق.ظ تاریخ : دوشنبه 29 بهمن 1386   نظرات ()

:: مطالب پیشین