تبلیغات
IRANIAN BLOGGERS TEAM - Norton Internet Security 2007 Beta

Bad boy store

هر Dvd فقط 1000 تومانبا پست پیشتاز رایگان

تصـــــــویر تصادفی
منوی کاربـری

پیغام مدیر : به شما كاربر گرامی سلام عرض می كنم . امیدوارم در این وبلاگ دقایقی خوبی را سپری كنید . برای آگاهی از امكانات این وبلاگ خواهشمندم كه تا آخر صفحه این وبلاگ را مشاهده نمایید .

 ...............................

این وبلاگ را صفحه خانگی خود كن !    به مدیر وبلاگ ایمیل بزنید !    ذخیره كردن صفحه!   اضافه کردن این وبلاگ به علاقه مندیها!   لینک RSS

 ..............................

آخرین محصولات فروشگاه
چت بامدیـــــر
لینك دونی
جستجو
  
نظر سنجی

» در مورد کدام موضوع بیشتر مطلب بگذاریم؟

آرشیو
طراح قالب

بخش : دانلود ,

Norton Internet Security 2007 Beta

Norton Internet Security 2007 Beta : جدیدترین نسخه ی مجموعه ی امنیتی NIS شرکت سیمانتک نیز انتشار یافت. بعد از انتشار نسخه ی به روز آنتی ویروس نورتون، این بار نوبت به مجموعه ی قدرتمند نورتون رسیده است. در حال حاضر ، مک آفی و سیمانتک جزو مدعیان اصلی میدان مبارزان سر سخت ویروسها و هکرها به شمار می آیند. حال باید در این نبرد، کدامیک قادر خواهند بود تا بیشترین امتیاز را کسب نمایند. با توجه به اینکه این محصول به صورت آزمایشی و یا همان Beta عرضه شده است، هیچ گونه کرک یا Patch در این مورد انتشار نیافته است. این اطمینان را به کاربران محترم پرشین بلژیک می دهیم که به محض انتشار نسخه ی نهایی و کرک شده ی این محصول، آن را در اختیار آنها قرار دهیم. با پرشین بلژیک همواره به روز در دنیای IT زندگی می کنید.
 

 
ِDownload Norton Internet Security 2007 Betaنوشته شده در - ساعت -

لینك ثابت   نویسنده : S@t@n ساعت 10:05 ق.ظ تاریخ : دوشنبه 30 اردیبهشت 1387   نظرات ()

:: مطالب پیشین